Crytek, Crysis Remastered’ın Çıkış Tarihini Duyurdu

Crytek, Crysis Remastered’ın Çıkış Tarihini Duyurdu

PC, Xbox One ve PlayStation 4 sürümleri 18 Eylül 2020'de piyasaya sürülecek

Crytek, Crysis Remastered'ın Nintendo Switch için yayınlanmasının ardından, Crysis Remastered'ın; PC, Xbox One ve PlayStation 4 için 18 Eylül'de piyasa sürüleceğini duyurdu. Oyun; Epic Games Store, PlayStation Store ve Microsoft Store'da dijital olarak 29.99$ / 29.99€ fiyat etiketi ile yayınlanacak.

Saber Interactive ile ortak olarak geliştirilen klasik FPS oyunu, orijinal versiyonunun tekli-oyuncu modlarına odaklanacak ve 8K'ya kadar yüksek kaliteli kaplamalar, HDR desteği, temporal anti-aliasing, Screen Space Directional Occlusion (SSDO), Global Illumination (SVOGI), en son teknoloji alan derinlikleri, yeni ışıklandırma seçenekleri, hareket bulanıklığı, parallax occlusion mapping, Screen Space Reflections ve Shadows (SSR & SSS), yeni ve güncellenmiş partikül efektleri ve daha fazlasını destekleyecek. Bunlara ek olarak ray tracing oyunun görsellerini daha da geliştirecek.

İlk defa bir Crytek oyunu, CRYENGINE'nin kendi yazılım bazlı ray tracing çözümü ile, Xbox One X ve PlayStation 4 Pro'da ray tracing’e sahip olacak. Oyunun PC versiyonu bunlara ek olarak NVIDIA® DLSS teknolojisi ve NVIDIA’nın VKRay Vulkan ekini kullanarak, NVIDIA® GeForce® RTX ekran kartlarında donanım bazlı ışın izlemeyi destekleyecek.

Crysis'te, basit bir kurtarma operasyonu, Kuzey Kore adalar zincirinini işgal eden uzaylılar tarafından, yeni bir savaş alanına dönüşüyor. Nanosuit'i kuşanan oyuncular, görünmez olarak düşman devriyelerini gizlice avlayabilir ya da güçlerine güç katarak düşman araçlarını yok edebilir. Nanosuit'in hız, güç, zırh ve gizlenme özellikleri her savaş için farklı yaratıcı çözümler sunarken, modüler silah sistemi oynanış tarzına görülmememiş çeşitlilik ve kontrol sunmakta. Her daim değişmekte olan devasa kum havuzu oyun alanında, düşmanlarını yok etmek için taktiklerini adapte et ve farklı teçhizatlar kullan.

Contact us
Utku Çakır PR Turkey, Crytek Istanbul
Utku Çakır PR Turkey, Crytek Istanbul
About Crytek

Crytek is an independent videogame developer, publisher, and technology provider dedicated to pushing the boundaries of gaming with its cutting-edge 3D game development solution CRYENGINE. With headquarters in Frankfurt am Main (Germany) and studios in Kiev (Ukraine), and Istanbul (Turkey), Crytek has created multiple award-winning titles, including the original Far Cry, the Crysis series, Ryse: Son of Rome, The Climb, Robinson: The Journey and Hunt: Showdown. Crytek delivers fun and innovative gaming experiences for PC, consoles, and VR and continues to grow its reach in the games-as-a-service market. Every Crytek game is created with CRYENGINE, which can be used by anyone to create games.

For more information visit www.crytek.com and www.cryengine.com.

Crytek
Hugo-Junkers-Strasse 3
60386 Frankfurt am Main
Germany